Ülkemizde her gün daha da artan ekonomik krize karşı önlemlerini arttıran İstanbul Büyük Şehir belediyesi başkanı Ekrem İmamoğlu devlete destek amacı ile İstanbul yollarındaki yeşil alanları tarıma kazandırdı.

Ekrem İmamoğlu Saman ithal eden ülkemizin döviz kaybını engellemek için yol kenarlarındaki çimenleri kurutarak saman üretimine başlayarak, bunu süt aldığı çiftçilere dağıtmaya başladı.

İsmini açıklamak istemeyen bir çiftçi, bu hizmetten çok memnun kaldığını ve süt üretimindeki maliyetleri yarı yarıya düşürdüğünü açıkladı.

Bir başka hayvancılık yapan vatandaşımız ise bu hizmetin ülkemizin cari açığını büyük oranda kapatacağını, bu yüzden Ekrem İmamoğlu’na üstün hizmet madalyası verilmesi gerektiğini savundu.

1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

CHP’li Soyer’den skandal karar! ‘Canımı acıttı’ diyerek iptal etti!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Tunç Soyer, ocak ayında imzaladığı, “sağlık çalışanlarına yıl sonuna kadar ücretsiz seyahat imkanı sağlayan” kararı, iptal etti

Kemal Kılıçdaroğlu koronaya karşı 3. doz aşısını yaptırdı

Saati saatine tutmayan, ha bire yalan söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 3’üncü doz korona virüs aşısını yaptırdı

CHP’de Deprem! Kemal Kılıçtaroğlu’na Kaset Kumpası.

Resimler hakkında konuşmak istemeyen Kılıçdaroğlu, bunun bir komplo olduğunu söyledi.

Ekrem İmamoğlu Yangın Söndürdü

Tatil için gittiği Antalya’nın Kaş İlçesinde çıkan orman yangınında söndürme çalışmalarına katılan…