Saati saatine tutmayan, ha bire yalan söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 3’üncü doz korona virüs aşısını yaptırdı. 

Bilim kuruluna atıp tutuyordu böyle bilim kurulu olmaz diyordu.

Türkiyede aşı diye bir şey yok. Aşı mı ne aşısı ben görmedim, siz gördünüz mü Allah aşkına.” diye sürekli ekranlarda ileri geri konuşan Kılıçdaroğlu ayrıca Bilim Kurulu ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı da hedef alarak, “4 Nisan itibarıyla vaka sayısında ABD’yi geçtik. Bir de Bilim Kurulu var. Allah aşkına kendinize Bilim Kurulu demeyin ya bilime ayıp, ne dedikleri belli değil. Bilim Kurulu var, hikaye tamamen” diyerek akıl almaz sözler sarf ediyordu.

Aşı ile ilgili yaptığı açıklamada bilim kurulunun tavsiye kararına dikkat çekti.

Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bilim Kurulu’nun tavsiye kararı doğrultusunda, 3’üncü doz Covid- 19 aşısını yaptırdım. Tüm sağlık emekçilerimize, üstün çabaları için teşekkür ederim” dedi.

Bu arada Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 3. doz aşı yaptırdığı için sürekli eleştiren CHP ve İYİ parti yandaşlarının bu konu ile ilgili ağızlarını bıçak açmaması da düşündürücü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

CHP’li Soyer’den skandal karar! ‘Canımı acıttı’ diyerek iptal etti!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Tunç Soyer, ocak ayında imzaladığı, “sağlık çalışanlarına yıl sonuna kadar ücretsiz seyahat imkanı sağlayan” kararı, iptal etti

Ekrem İmamoğlu’ndan Büyük Tasarruf

Ülkemizde her gün daha da artan ekonomik krize karşı önlemlerini arttıran İstanbul…

CHP’de Deprem! Kemal Kılıçtaroğlu’na Kaset Kumpası.

Resimler hakkında konuşmak istemeyen Kılıçdaroğlu, bunun bir komplo olduğunu söyledi.

Ekrem İmamoğlu Yangın Söndürdü

Tatil için gittiği Antalya’nın Kaş İlçesinde çıkan orman yangınında söndürme çalışmalarına katılan…