Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde toplanan Kabine’de tatilin kaç gün olacağına ilişkin karar alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan karara göre Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak.

19 Temmuz’da idari izinli olunacağını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi olarak bayram tatili için alınan kararı duyurmuş oldu.

Kurban Bayramı için tatil programı yapan CHP’li vatandaşların gözü kulağı bu haberdeydi. 

15 Temmuz darbe girişimine kontrollü darbe diyen ve darbeye inanmayan bazı  CHP seçmenleri inanmadıkları 15 Temmuz demokrasi bayramından başlayarak, içine kutsal Cuma gününü de katıp, İstemedikleri Şeriatın Kurban Bayramı için önceden tatil planı yaptıklarını, fakat Cumhurbaşkanı’nın tatili 11 gün değil de 9 gün tutunca uçak biletleri ve rezervasyonlarının yandığını dile getirdiler.

Y…. S….. isimli  CHP’li tatilci,  Basın açıklaması yaparak bu durumun kendisini ekonomik olarak zor duruma soktuğunu ve yanan uçak biletinin ücretini  devletten istediğini açıklayarak ” Vergimi veriyorum kardeşim, devlet de benim yanan uçak biletimi ödeyecek” dedi.

Basın açıklamasından sonra  tatilzedeler,  yanan uçak biletlerini yırtarak Taksim Meydanında toplu olarak eylem yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Lgbt Destekçileri Başörtülü Kılığına Girdiler

26 Haziran Cumartesi günü gerçekleşen  19. İstanbul LGBTİ+ Onur Yürüyüşünde, Taksim’de iki başörtülü kadın  LGBT eylemine destek verdiği iddia edilmişti.

Masöz Faturası İBB’ye

Ekrem İmamoğlu kendine tuttuğu Moldova uyruklu kadın masözün 3800 liralık maaşını İstanbul…

CHP’li Soyer’den skandal karar! ‘Canımı acıttı’ diyerek iptal etti!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Tunç Soyer, ocak ayında imzaladığı, “sağlık çalışanlarına yıl sonuna kadar ücretsiz seyahat imkanı sağlayan” kararı, iptal etti

CHP’de Deprem! Kemal Kılıçtaroğlu’na Kaset Kumpası.

Resimler hakkında konuşmak istemeyen Kılıçdaroğlu, bunun bir komplo olduğunu söyledi.