Connect with us

Eğlence

Seçim Hatırası

Ecevit zam konuşması Bu ülke bu zamlardan hiç kurtulamıyor.

Published

on

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eğlence

Beyazlayan saçlarıyla barışan kadınlar anlatıyor

Annesi saçındaki ilk beyazı bulduğunda Kate Dinota daha sadece 7 yaşındaydı.

Published

on

By

Photo: Shutterstock

14 yaşına geldiğinde saçlarını boyatmaya başladı.

28 yaşına geldiğinde  saçlarını boyamak için kuaförde 1000 saat geçirdiğini ve 18 bin dolar para harcadığını keşfettiğinde beyazlarıyla barışmaya karar verdi.

          Genç görünme baskısına direniyoruz

Annesi saçındaki ilk beyazı bulduğunda Kate Dinota daha sadece 7 yaşındaydı.

Kate, her yaştan beyazlarını kapatmayı reddeden kadınlara yer veren Instagram hesabı Grombre’deki onca kadından sadece biri.

Annesi saçındaki ilk beyazı bulduğunda Kate Dinota daha sadece 7 yaşındaydı.

26 yaşındaki Martha Truslow Smith, ihtiyacı olan desteği başka yerde aramak yerine, tavsiyeleri diğer kullanıcılardan almak için Instagram’da bu hesabı kurdu.

Continue Reading

Eğlence

Matrix 4’un 22 Aralık 2021’de vizyona girmesi planlanıyor.

Matrix 4’ün senaryosundan ayrıntılar sızdı

Published

on

By

Photo: Shutterstock

Makineler veya insanlar… Rüya veya gerçeklik… Bu soruların cevaplarını sıradığı bilim kurgu efektleriyle arayan vizyona girdiği 90’ların sonunda büyük ses getiren Wachowski kardeşlerin efsane eserin Matrix 4 filminin senaryosu sızdırıldı.

Matrix 4’un organik ve yapay yaşam arasındaki ateşkesin devam ettiği bir evrende geçeceği iddia edildi. İnsanlar ve makineler arasındaki barış ortamından 60 yıl sonrasını anlatacak olan filmde, Keanu Reeves’in canlandırdığı Neo karakterinin yeniden dirilerek yada yeni oluşturulmuş bir bilgisayar programı olarak dönmesi bekleniyor.

” Matrix 4’ün senaryosundan ayrıntılar sızdı”

Independent Türkçe’nin We Got This Covered’dan aktardığı habere göre, filmin senaryosundan sızdığı iddia edilen detaylarda Matrix 4‘ün Neo’nun insanlarla makineler arasında barışı sağlamasının 60 yıl sonrasında geçeceği belirtildi.

Continue Reading

Eğlence

Akdeniz’i Türk gölü haline getiren kahramanlarımızın hikâyesi…

Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatını anlattığı dizi çok yakında başlayacak. 

Published

on

By

Fragmanı yayınlanan ve internette en çok merak edilen konular arasında yerini alan Barbaros dizisinin yayın tarihi belli oldu. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatını anlattığı dizi çok yakında başlayacak.

Uyanış Büyük Selçuklu, Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdülhamid, Bir Zamanlar Kıbrıs, Maveraya Yolculuk gibi izlenme rekorların kıran ve yakın zamanda başlayacak Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan’la tarihi dizilerde başarı yakalayan TRT 1, yeni tarihi dizisi Kaptan-ı Derya Barbaros Hayreddin Paşa‘nın hayatının anlatılacağı “Barbaros” dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. İlk fragmanıyla birlikte büyük ilgi yaratan “Barbaros” internette en çok aratılan konular arasında yer aldı.

Continue Reading

Trend olan