Connect with us

Politika

Ekrem İmamoğlu Yangın Söndürdü

Published

on

Tatil için gittiği Antalya’nın Kaş İlçesinde çıkan orman yangınında söndürme çalışmalarına katılan Ekrem İmamoğlu, Söndürme operasyonunu bizzat yönetti.

Ben sadece 16 milyon İstanbullu’un değil, tüm Türkiye’nin belediye başkanıyım” diyen İmamoğlu’nu taktir eden bölge halkı, O’nun tüm tatil giderlerini üstlenerek, İmamoğlu’nun tatilini bir ay daha uzattı

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

Hdp Genel Başkanı Sancar Bodrum’da yangın alanını ziyaret etti!

Efendim yanmayan yerler Tam Olarak  Şuraları

Published

on

By

Hdp Eş Genel Başkanı Mithat Sancar ve beraberindeki heyet Milas’ın ardından,  Bodrum yangın alanlarına gelerek CHP Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile görüştü. 

Aras, HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar’a Bodrum’da TAM OLARAK YANMAYAN yerlerin bilgisini verdi.

“Efendim yanmayan yerler Tam Olarak  Şuraları”

Mithat Sancar daha sonra basına yaptığı açıklamalarda, “Efendim çok verimli bir görüşme oldu, Bodrum belediye başkanı sayın Ahmet Aras bize yanmayan yerlerin bilgisini verdi. Derin üzüntü içindeyiz. Bilgileri gerekli yerlerle derhal paylaşacağız.” dedi.

Continue Reading

Politika

Kemal Kılıçdaroğlu koronaya karşı 3. doz aşısını yaptırdı

Saati saatine tutmayan, ha bire yalan söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 3’üncü doz korona virüs aşısını yaptırdı

Published

on

By

Saati saatine tutmayan, ha bire yalan söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 3’üncü doz korona virüs aşısını yaptırdı. 

Bilim kuruluna atıp tutuyordu böyle bilim kurulu olmaz diyordu.

Türkiyede aşı diye bir şey yok. Aşı mı ne aşısı ben görmedim, siz gördünüz mü Allah aşkına.” diye sürekli ekranlarda ileri geri konuşan Kılıçdaroğlu ayrıca Bilim Kurulu ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı da hedef alarak, “4 Nisan itibarıyla vaka sayısında ABD’yi geçtik. Bir de Bilim Kurulu var. Allah aşkına kendinize Bilim Kurulu demeyin ya bilime ayıp, ne dedikleri belli değil. Bilim Kurulu var, hikaye tamamen” diyerek akıl almaz sözler sarf ediyordu.

Aşı ile ilgili yaptığı açıklamada bilim kurulunun tavsiye kararına dikkat çekti.

Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bilim Kurulu’nun tavsiye kararı doğrultusunda, 3’üncü doz Covid- 19 aşısını yaptırdım. Tüm sağlık emekçilerimize, üstün çabaları için teşekkür ederim” dedi.

Bu arada Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 3. doz aşı yaptırdığı için sürekli eleştiren CHP ve İYİ parti yandaşlarının bu konu ile ilgili ağızlarını bıçak açmaması da düşündürücü.

Continue Reading

Güncel

CHP’li Soyer’den skandal karar! ‘Canımı acıttı’ diyerek iptal etti!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Tunç Soyer, ocak ayında imzaladığı, “sağlık çalışanlarına yıl sonuna kadar ücretsiz seyahat imkanı sağlayan” kararı, iptal etti

Published

on

By

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Tunç Soyer, ocak ayında imzaladığı, “sağlık çalışanlarına yıl sonuna kadar ücretsiz seyahat imkanı sağlayan” kararı, iptal etti.

“CHP’li Soyer Canımı Yaktı dedi”

Yaptığı skandal açıklamalar ve çıkışlarla gündemden düşmeyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, koronavirüs salgınıyla mücadelede en ön safta mücadele eden sağlık çalışanlarının toplu ulaşımlardan yıl sonuna kadar ücretsiz yararlanmasını öngören kararı, 4 Ocak 2021 tarihinde imzalamıştı.

Aşı sırası geldiği gün bunu twiter hesabından paylaşan Soyer, aşıyı yapan sağlık görevlisinin elinin çok ağır olduğunu ve bu yüzden canının çok yandığı gerekçesi ile sağlık çalışanlarının toplu ulaşımlardan yıl sonuna kadar ücretsiz yararlanmasını öngören kararı iptal ettiğini açıkladı.

Continue Reading

Trend olan