Connect with us

Güncel

Hdp Genel Başkanı Sancar Bodrum’da yangın alanını ziyaret etti!

Efendim yanmayan yerler Tam Olarak  Şuraları

Published

on

Hdp Eş Genel Başkanı Mithat Sancar ve beraberindeki heyet Milas’ın ardından,  Bodrum yangın alanlarına gelerek CHP Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile görüştü. 

Aras, HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar’a Bodrum’da TAM OLARAK YANMAYAN yerlerin bilgisini verdi.

“Efendim yanmayan yerler Tam Olarak  Şuraları”

Mithat Sancar daha sonra basına yaptığı açıklamalarda, “Efendim çok verimli bir görüşme oldu, Bodrum belediye başkanı sayın Ahmet Aras bize yanmayan yerlerin bilgisini verdi. Derin üzüntü içindeyiz. Bilgileri gerekli yerlerle derhal paylaşacağız.” dedi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

Bayram tatili kaç gün olacak? Başkan Erdoğan resmen açıkladı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan karara göre Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak

Published

on

By

Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde toplanan Kabine’de tatilin kaç gün olacağına ilişkin karar alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan karara göre Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak.

19 Temmuz’da idari izinli olunacağını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi olarak bayram tatili için alınan kararı duyurmuş oldu.

Kurban Bayramı için tatil programı yapan CHP’li vatandaşların gözü kulağı bu haberdeydi. 

15 Temmuz darbe girişimine kontrollü darbe diyen ve darbeye inanmayan bazı  CHP seçmenleri inanmadıkları 15 Temmuz demokrasi bayramından başlayarak, içine kutsal Cuma gününü de katıp, İstemedikleri Şeriatın Kurban Bayramı için önceden tatil planı yaptıklarını, fakat Cumhurbaşkanı’nın tatili 11 gün değil de 9 gün tutunca uçak biletleri ve rezervasyonlarının yandığını dile getirdiler.

Y…. S….. isimli  CHP’li tatilci,  Basın açıklaması yaparak bu durumun kendisini ekonomik olarak zor duruma soktuğunu ve yanan uçak biletinin ücretini  devletten istediğini açıklayarak ” Vergimi veriyorum kardeşim, devlet de benim yanan uçak biletimi ödeyecek” dedi.

Basın açıklamasından sonra  tatilzedeler,  yanan uçak biletlerini yırtarak Taksim Meydanında toplu olarak eylem yaptı.

Continue Reading

Güncel

Kâbus büyüyor… İstanbul’da birçok ilçede görüldü.

İstanbul’da özellikle çocukların vücutlarında yara oluşmasına neden olan sivrisinekler birçok ilçede görünmeye başladı. İBB ise  sivrisinekleri SMS ile
uyardı.

Published

on

By

İstanbul’da özellikle çocukların vücutlarında yara oluşmasına neden olan sivrisinekler birçok ilçede görünmeye başladı. İBB ise  sivrisinekleri SMS ile

uyardı.

Avcılar Ambarlı Mahallesi’nin ardından özellikle çocukların vücutlarında yaraya neden olan sivrisinek anofel kabus olmaya başladı.
Eskiden her yerde ilaçlama yapılırken şimdi yapılmadığını, bu yüzden ara sokak ve parklarda da ilaçlama yapılmasını isteyen mahalle sakinleri, evlerinin camlarına sineklik takmaya başladı.

“ÇOK RAHATSIZ EDİCİ OLUYOR”

30 senedir Ambarlı Mahallesi’nde oturduğunu söyleyen Ahmet Bülbülses, “ Bu sivrisinek anofel bizi mahfetti. Her yerimiz  ısırıktan  dolayı yara ve iltihaplanma  oldu” diye konuştu. Daha fazla ilaçlamanın yapılması gerektiğini söyleyen bir başka mahalle sakini, önceden bire on oranında ilaç ve su karıştırılıp ilaçlama yapılırken şimdi ise bire yüz  oranında suya ilaç karıştırılıyor. Bu da sivrisinekleri öldürmüyor. dedi.

İBB ise  sivrisinekleri SMS ile uyardı. 

İbb sözcüsü Murat Ongun, hayvan severlerin tepkisini çekmemek için sivrisinekleri önce SMS ile uyarıda bulundu. Eğer cevap gelmez ise  İbb kasası boş olduğundan Alman Deutsche Bank’tan kredi çekerek ilaç alacağını bildirdi.

Continue Reading

Güncel

CHP’li Soyer’den skandal karar! ‘Canımı acıttı’ diyerek iptal etti!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Tunç Soyer, ocak ayında imzaladığı, “sağlık çalışanlarına yıl sonuna kadar ücretsiz seyahat imkanı sağlayan” kararı, iptal etti

Published

on

By

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Tunç Soyer, ocak ayında imzaladığı, “sağlık çalışanlarına yıl sonuna kadar ücretsiz seyahat imkanı sağlayan” kararı, iptal etti.

“CHP’li Soyer Canımı Yaktı dedi”

Yaptığı skandal açıklamalar ve çıkışlarla gündemden düşmeyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, koronavirüs salgınıyla mücadelede en ön safta mücadele eden sağlık çalışanlarının toplu ulaşımlardan yıl sonuna kadar ücretsiz yararlanmasını öngören kararı, 4 Ocak 2021 tarihinde imzalamıştı.

Aşı sırası geldiği gün bunu twiter hesabından paylaşan Soyer, aşıyı yapan sağlık görevlisinin elinin çok ağır olduğunu ve bu yüzden canının çok yandığı gerekçesi ile sağlık çalışanlarının toplu ulaşımlardan yıl sonuna kadar ücretsiz yararlanmasını öngören kararı iptal ettiğini açıkladı.

Continue Reading

Trend olan