Connect with us

Video

SSK Neden İflas Etti: Nasıl Oldu Ben de Anlamadım!

SSK Neden İflas Etti: Nasıl Oldu Ben de Anlamadım!

Published

on

Rahmetli Savaş Ay’ın  SSK neden iflas etti? sorusuna, Kemal Kılıçdaroğlu. şaaka gibi cevap vermişti.

“Nasıl Oldu Ben de Anlayamadım.”

Şimdi ülkeyi yönetmeye talip olan Kemal Kılıçdaroğlu, eğer kazara iktidara gelirse, ve ülkeyi gerçekten iflas ettirirse sizce ne der?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eğlence

Matrix 4’un 22 Aralık 2021’de vizyona girmesi planlanıyor.

Matrix 4’ün senaryosundan ayrıntılar sızdı

Published

on

By

Photo: Shutterstock

Makineler veya insanlar… Rüya veya gerçeklik… Bu soruların cevaplarını sıradığı bilim kurgu efektleriyle arayan vizyona girdiği 90’ların sonunda büyük ses getiren Wachowski kardeşlerin efsane eserin Matrix 4 filminin senaryosu sızdırıldı.

Matrix 4’un organik ve yapay yaşam arasındaki ateşkesin devam ettiği bir evrende geçeceği iddia edildi. İnsanlar ve makineler arasındaki barış ortamından 60 yıl sonrasını anlatacak olan filmde, Keanu Reeves’in canlandırdığı Neo karakterinin yeniden dirilerek yada yeni oluşturulmuş bir bilgisayar programı olarak dönmesi bekleniyor.

” Matrix 4’ün senaryosundan ayrıntılar sızdı”

Independent Türkçe’nin We Got This Covered’dan aktardığı habere göre, filmin senaryosundan sızdığı iddia edilen detaylarda Matrix 4‘ün Neo’nun insanlarla makineler arasında barışı sağlamasının 60 yıl sonrasında geçeceği belirtildi.

Continue Reading

Eğlence

Akdeniz’i Türk gölü haline getiren kahramanlarımızın hikâyesi…

Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatını anlattığı dizi çok yakında başlayacak. 

Published

on

By

Fragmanı yayınlanan ve internette en çok merak edilen konular arasında yerini alan Barbaros dizisinin yayın tarihi belli oldu. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatını anlattığı dizi çok yakında başlayacak.

Uyanış Büyük Selçuklu, Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdülhamid, Bir Zamanlar Kıbrıs, Maveraya Yolculuk gibi izlenme rekorların kıran ve yakın zamanda başlayacak Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan’la tarihi dizilerde başarı yakalayan TRT 1, yeni tarihi dizisi Kaptan-ı Derya Barbaros Hayreddin Paşa‘nın hayatının anlatılacağı “Barbaros” dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. İlk fragmanıyla birlikte büyük ilgi yaratan “Barbaros” internette en çok aratılan konular arasında yer aldı.

Continue Reading

Politika

Herkes gider Mersine, Kemal gider tersine

Kılıçdaroğlu yürüyen merdivene ters bindi

Published

on

By

Photo: Shutterstock

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş’ta düzenlediği basın toplantısının ardından yürüyen merdivende zor anlar yaşadı. Yanlış merdivene binen Kılıçdaroğu, yukarı hareket eden merdivenden güç de olsa aşağıya indi.

“Kılıçdaroğlu yürüyen merdivene ters bindi!”

Önce hareket etmeyen merdivenin ortasına gelen Kılıçdaroğlu, merdiven yukarı doğru çıkınca şaşkınlık yaşadı. Bir süre ters yönde inen Kılıçdaroğlu, görevlilerin merdiveni durdurmasıyla aşağıya inebildi.

Daha sonra açıklama yapan CHP genel başkanı Kemal kılıçtaroğlu “Ben zaten inecektim” dedi

Continue Reading

Trend olan